O mnie

Wojciech Jeliński - zdjęcieMoje zainteresowanie prawem zaczęło się tak naprawdę od uświadomienia sobie, że prawo jest obecne w naszym życiu dosłownie zawsze i wszędzie. Bez znajomości prawa ciężko jest poruszać się w życiu, a w szczególności prowadzić działalność gospodarczą. Dlatego właśnie postanowiłem, że jako prawnik pomogę innym osobom w poruszaniu się w naszych, często trudnych, przepisach prawa, a tym samym – pomogę im w codziennym życiu.

Jestem aplikantem radcowskim przy OIRP w Toruniu. Od początku swojej zawodowej  kariery jestem związany z Kancelarią Sienkiewicz i Zamroch. Tutaj poznałem jak prawo wygląda w praktyce i to tutaj wykształciło się moje zainteresowanie prawem gospodarczym. Obecnie pomagam przedsiębiorcom w prowadzeniu procesów gospodarczych oraz sporządzam dla nich opinie prawne i wzory umów.

Zawsze jestem pozytywnie nastawiony do sprawy, ale w ramach realnych szans i możliwości. Mój analityczny umysł idzie w parze z kreatywnym myśleniem. Dlatego póki są szanse – nie odpuszczam.

Z natury jestem ciekawy wszystkiego, więc często czytam czasopisma naukowe. Poza tym jestem kinomanem, uwielbiam słuchać rocka i czytać książki.

*****